V posledních letech je možné zakoupit dovolenou i na splátky. V článku se dozvíte více informací o dovolených pořízených na splátky.

Dovolená

Dovolená slouží k obnově fyzických a psychických sil. Za rok by jsme měly mít dovolenou alespoň 2x vždy po alespoň 7 dnech (ideálně po 14 dnech). Na dovolené načerpámle nové síly a budme mít opět větší chuť do života a práce. Odpočinek a relaxace by měl být běžnou součastní našeho života. Stejně jako práce, volný čas či spánek.

Půjčky na dovolenou

Někteří lidé však mají nedostatek svých našetřených peňez a tak si berou různé půjčky, které jsou určené přímo na dovolenou. Podle mě je však lepší vždy platit dovolenou ze svých peňez. Přece jen dovolená trvá docela krátkou dobu a půjčku pak můžete splácet i několik dalších let. Je lepší zvolit nějakou skromnější dovolenou (třeba v Česku) a pak si ani nemusíte půjčovat.

Dovolená na splátky přes internet

V dnešní době se prodá hodně zájezdů přes internet. Mezi největší prodejce zájezdů přes internet patří Invia.cz a Dovolena.cz. Na internetu můžete vždy výrazně ušetřit, oproti nákupu zájezdů v kamenných pobočkách cestovních kanceláří. Někdy je možné zakoupit i přes internet dovolenou na splátky.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.