Chcete si postavit rodinný dům na splátky? Dnes je to bez problému možné a hodně lidí to tak dělá. V článku se dozvíte více informací o domech na splátky.

Stavba rodinného domu

Někteří lidé se rozhodnou, že nechtějí bydlet ve městě v bytě a chtějí si postavit nějaký velký rodinný dům. Rodinný dům je ideální pro celou rodinu. Jak pro rodiče, tak pro děti, které mají v rodinném domě mnohem více prostoru než někde v bytě. V dnešní době si nedokáže většina lidí na dům našetřit, ale musí si na stavbu nemovitosti půjčit. Protože šetřit by také mohly do 60 let a pak by se nemusely vůbec dočkat.

Hypotéka na stavbu rodinného domu

Půjčka na stavbu rodinného domu se nejčastěji řeší pomocí klasické hypotéka. Hypotéka je účelový úvěr, který bude ručen vaší nemovitostí a díky tomu je tam pak hodně nízký roční úrok ( v současné době jsou úroky rekordně nízké). Hypotéku je možné použít i v případě, že budete rodinný dům stavět vlastními silami (s pomocí blízké rodiny a kamarádů).

Vyřizování hypotéky

Nejprve bych se podíval na nabídky jednotlivých hypotečních bank. K tomu vám mohou dobře posloužit weby hypotečních bank. Ale ty hypoteční banky, které vás zaujmou nejvíce bych raději navštívil osobně, sestaví vám individální nabídky a můžete také začít smlouvat o výši úroků. Můžete se tak díky tomu dostat na nižší úroky, nebojte se tedy smlouvat. Můžete pak ve finále ušetřit opravdu hodně peňez.

Další články z rubriky

Štítky: , , , ,

Komentáře uzavřeny.