Někteří lidé hledají nabídky typu „Prodám auto na splátky“, protože chtějí koupit ojeté auto od fyzické osoby na splátky. Auto by tedy splácely v měsíčních splátkách. Na závěr můžete přidat i vaše inzeráty.

Jak probíhá prodej auta na splátky?

V dnešní době vystavují prodejci aut nejčastěji inzeráty v inzertních novinách nebo na různých inzertních webech. Můžete tedy najít spoustu inzerátů na prodám auto na splátky. Tito lidé jsou pak ochotni vám svoje auto prodat i tak, že je budete pravidelně splácet v pravidelných měsíčních splátkách. Na podmínkách se musí společně dohodnout obě strany.

Kontrola stavu vozidla

Při nákupu ojetého vozidla je vždy velmi důležité zkontrolovat důkladně technický stav vozidla. Auto je tedy potřeba si pořádně prohlédnout a podívat se i na spodek auta. Pokud autům tolik nerozumíte, tak si sebou raději vemte nějakého kamaráda, který autům opravdu rozummí a dokáže vám poradit a zjistit přesný stav automobilu.

Při prodeji auta se musíte dohodnout také na splátkách

Pokud prodáváte svoje auto na splátky, tak se musíte také s novými majitelem také dohodnout na podmínkách, jak vám bude vaše auto v pravidelných měsíčních splátkách splácet. Musí se tedy určit výše měsíční splátky, roční úroky a také případné zajištěné této půjčky. Nejlepší je sepsat písemnou smlouvu.

Inzeráty a nabídky na prodám auto na splátky

Pokud prodáváte auto na splátky, tak můžete na našem webu vystavit váš inzerát nebo nabídky. Je však možné do komentářů přidat i vaše poptávky. Inzerát můžete jednodušše přidat dole pod článkem do komentářů. Není to tedy nic složitého.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.